پلی بوتادین رابر 1220 تخت جمشید

پلی بوتادین رابر 1220 تخت جمشید

...

0 تومان

پلی بوتادین رابر یکی از نخستین انواع الاستومر یا لاستیک مصنوعی بود که اختراع شد. از آنجایی که این پلیمر بسیار به لاستیک طبیعی، یعنی پلی‌ایزوپرن، شباهت دارد، استفاده ی از آن به عنوان یک الاستومر نیاز به فکر چندانی نداشت. این لاستیک برای مصارفی که با دماهای پایین سر و کار دارند، مناسب است. عاج تایرهای اتومبیل اغلب از کوپلیمرهای پلی بوتادین ان ساخته می شوند. تسمه ها، شلنگ ها، واشرها و سایر قطعات اتومبیل نیز از پلی بوتادین ساخته می شوند، زیرا نسبت به دیگر پلیمرها در مقابل دماهای پایین مقاومت بهتری از خود نشان می دهد. بسیاری از پلیمرها در نتیجه ی پدیده ای که انتقال شیشه‌ای نامیده می شود، در دماهای پایین شکننده می شوند. لاستیک سختی که پلی استایرن، پلی بوتادین یا لاستیک ، نامیده می شود، یک کوپلیمر حاوی پلی بوتادی ان است.

به طور کلی پلی بوتادین رابر نسبت به لاستیک طبیعی پردازش سخت تری دارد. در بسیاری از موارد با پردازش پلیمر ، تغییر در فرمول های ترکیبی یا مخلوط کردن با سایر لاستیک ها ، مشکلات پردازش برطرف شده است. وجود لاستیک طبیعی مشکلات پردازش را کاهش داده و خاصیت کششی و پارگی پلی بوتادین را بهبود می بخشد.

 

تولیدکننده
پتروشیمی تخت جمشید
کاربرد
تایر اتومبیل، تسمه نقاله، کف کفش، کابل و سایر اقلام لاستیکی
ویژگی
مقاومت در برابر آب - مقاومت سایشی - انعطاف پذیری در دمای پائین - ناتراوایی در برابر گازها - مقاومت در برابر ضربه - مقاومت در برابر اسید ها و بازها - مقاومت در برابر اکسیداسیون
25 قلم
بدون دیدگاه
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با استفاده از تنظیمات کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید